Візит першого заступника голови облдержадміністрації

15 серпня заступник голови районної ради Василь Латенко брав участь у нараді, що проводив  перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький з керівниками та відповідальними працівниками райдержадміністрації, районної та міської рад, сільськими головами, керівниками установ району, представниками правоохоронних органів.

На нараді обговорено проблемні питання у сферах освіти, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства, ремонту доріг, екології, соціального захисту населення.

Болючі питання у сфері охорони здоров’я окреслили головні лікарі комунального некомерційного підприємства "Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської" Зоя Зирянова та комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко. Це, зокрема, питання кадрового забезпечення у первинці, питання оновлення матеріально-технічної бази районної лікарні, інформатизація закладу та інші. 

Про проблемні питання у об’єднаних територіальних громадах зазначили голова Ротмістрівської сільської ради Володимир Ховайба, голова Березняківської сільської ради Надія Гончаренко, голова Тернівської сільської ради Ірина Борисенко.

Піднімались питання орендної плати за землю, пільгового перевезення громадян та багато інших.

Вівторок, 13 серпня 2019 11:12

У районній раді

12 серпня відбулося підсумкове засідання комісії з проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл району до Дня незалежності України. Комісією визначено переможців у номінаціях відповідно до Положення про огляд-конкурс.

При прийнятті рішення комісія керувалась висновками об’їзду територій сіл району та презентаціями наданими сільськими радами.

По закінченню засідання комісії розпочала роботу президія районної ради, яка затвердила своїм рішенням напрацьовані пропозиції комісії щодо визнання переможцями у суперництві з благоустрою населених пунктів, підприємств, установ, організацій, сільських вулиць і садиб жителів району з врученням Почесних грамот  та подяк за номінаціями:

«Краще село Смілянщини»:

1 місце - село Голов’ятине, сільський голова Руденко Олег Пилипович.

2 місцесело Костянтинівка; сільський голова Шульга Олексій

                  Миколайович;

3 місцесело Сердюківка, в.о.старости Ресенчук Михайло Володимирович;

Подяки:

 село Сунки, сільський голова Дорошенко Володимир Петрович

                       (зупинки  громадського транспорту);

село Ротмістрівка, сільський голова Ховайба Володимир Іванович

                      (паркова зона).

 

«Заклад взірцевого порядку»:

Заклади культури

Малобузуківський сільський клуб, завідувач Танцюра Ірина Леонідівна.

Подяки:

 

Теклінський сільський клуб,  завідувач Призенчук Михайло Іванович;

Балаклеївський сільський будинок культури, краєзнавець Лихолай

        Тамара Владиславівна (музейна кімната «Українська світлиця»);

Носачівська  сільська бібліотека, завідувач Косенко Тетяна

         Валентинівна;

Плескачівський сільський будинок культури, директор Перепелиця 

         Катерина Петрівна (музейна кімната «Сільська світлиця»).

 

Медичні заклади

фельдшерсько-акушерський пункт с.Носачів комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради Черкаської області, завідувач Савченко Любов Дмитрівна.

 

Подяки: 

фельдшерсько-акушерський пункт с.Березняки комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради Черкаської області, завідувач Литвин Тетяна Дмитрівна;

фельдшерський пункт с.Мала Смілянка комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради Черкаської області, завідувач Гребенюк Тетяна Миколаївна.

Заклади освіти

Загальноосвітні школи

        Сунківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області, директор Вдовиченко Ніна Яківна.

 

 Подяки:

       Голов’ятинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області, в.о. директора Манько Наталія Олександрівна;

       Балаклеївська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 2 Смілянської районної ради Черкаської області, директор Мінченко Тетяна Олександрівна;

       Попівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів  Смілянської районної ради Черкаської області, директор Коломієць Людмила Миколаївна;

       Теклинська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів  Смілянської районної ради Черкаської області, директор Лисенко Галина Вікторівна;

      Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Березняки Березняківської сільської ради, директор Гнатенко Валентина Аврамівна;

      Заклад загальної середньої освіти с. Куцівка Ротмістрівської сільської ради, директор Кердань Євген Володимирович;

      Заклад загальної середньої освіти с.Ротмістрівка Ротмістрівської сільської ради, директор Семенчук Оксана Вікторівна.

 

Дошкільні навчальні заклади

       дошкільний навчальний заклад № 2  «Сонечко», Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області, завідувач Габинець Олександра Володимирівна.

Подяки:

дошкільний навчальний заклад  № 13 «Сонечко», с. Голов’ятине, завідувач Яценко Людмила Григорівна;

       дошкільний навчальний заклад № 11 «Сонечко», с. Будки, завідувач Сікачина Ірина Олександрівна;

       дошкільний навчальний заклад № 23 «Росинка», с. Попівка, завідувач Вовк Людмила Дмитрівна;

      дошкільний навчальний заклад № 15 «Барвінок»,  с. Куцівка, завідувач  Еременко Юлія  Едуардівна;

      дошкільний навчальний заклад № 8 «Промінчик», с. Тернівка, завідувач Зоренко Інна Сидорівна;

      дошкільний навчальний заклад № 28 «Сонечко», с. Ташлик, завідувач Личак Світлана Валеріївна.

 «Найкраща вулиця»:

       вулиця Новоселів, с.Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради, в.о. старости Вікторжевська Таїсія Михайлівна.

Подяка

        вулиця Молодшого сержанта Руслана Чубатенка, с.Березняки, сільський голова Гончаренко Надія Василівна.

 «Зразкова садиба»:

господарі  Санжарівський Анатолій Миколайович, Санжарівська Надія Іванівна, с. Плоске, вул. Смоленська, 41;

      господарі Гребенюк Володимир Миколайович, Гребенюк Людмила Іванівна, с. Костянтинівка, вул. Л.Українки, 33;

 господар  Михненко Олександр Миколайович, с.Мале Старосілля,          вул. Перемоги, 25а.

«Підприємство високої екологічної культури»

Державне підприємство «Смілянське лісове господарство», директор Сегеда Юрій Юрійович.

Подяка:  ФОП Савчук Олег Миколайович, с.Сунки Смілянського району Черкаської області.

 

Також президією районної ради затверджено кандидатури кращих працівників та трудових колективів різних сфер економічного і соціального розвитку району, фото яких буде занесено на районну Дошку пошани:

1. Біленка Віталія Валерійовича

- старшого дільничного офіцера поліції Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, капітана поліції;

2. Бреус Тетяни Володимирівни

- методиста Смілянського районного будинку культури;

3. Брик Олександра Васильовича

- голови сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Заєць»,                 село Плескачівка;

4. Богун Лариси Анатоліївни

- старшої сестри медичної поліклінічного відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» Смілянської районної ради Черкаської області;

5. Бондаренка Миколи Олександровича

- агронома-агрохіміка СТОВ «Смілянський агросоюз», село Залевки;

6. Бондаря Сергія Миколайовича

- тракториста –машиніста СТОВ «Надія»,                      село Попівка;

7. Вовк Жанни Іванівни

- завідувача Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  КНП “Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Смілянської  районної  ради  Черкаської області, депутата Тернівської сільської ради

8. Галущенка  Олександра Івановича

- члена правління громадської спілки «Смілянська спілка ветеранів та інвалідів АТО»;

9. Гончаренко Надії Василівни

- Березняківського сільського голови Смілянського району Черкаської області;

10. Горб Марини Михайлівни

-техніка штучного осіменіння Черкаської Державної сільськогосподарської дослідної станції Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», селище Холоднянське;

11. Громової Олени Андріївни

- директора Носачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської області ;

12. Гнатюка Володимира Івановича

- майстра лісу Сунківського лісництва Державного підприємства «Смілянське лісове господарство»;

13. Журбицької Наталії Миколаївни

- завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом с. Костянтинівка, фельдшера;

14. Золотоверхого Віктора Борисовича

- депутата Смілянської районної ради Черкаської області;

15. Каптенка Володимира Григоровича

- директора Самгородського сільського будинку культури;

16. Копійки Алли Олександрівни

- директора Ротмістрівської дитячої музичної школи;

17. Кравця Миколи Григоровича

- заступника директора ТОВ «Альфа-Агро» КВГ,  село Куцівка;

18. Майстренка Олександра Васильовича

- тракториста  фермерського господарства «Ружин», село Санжариха;

19. Ситніка Ростислава Олексійовича

- Балаклеївського сільського голови Смілянського району Черкаської області;

20. Руденка Олега Пилиповича

- Голов’ятинського сільського голови Смілянського району Черкаської області;

21. Плясунової Ніни Григорівни

- голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України;

22.Нечипоренко Ольги Василівни

- учителя початкових класів Костянтинівської спеціалізованої школи I-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської області;

23.Федоренко Валентини Олексіївни

- Залевківського сільського голови Смілянського району Черкаської області;

24. Черняк Наталії Миколаївни

- старшої сестри медичної приймально-діагностичного відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» Смілянської районної ради Черкаської області;

25. Ярути Василя Сергійовича

- виконуючого обов’язки старости села Ковалиха Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області.

26. Шерстюка Володимира Анатолійовича

-  мецената, директора оздоровчого табору «Козацька фортеця», село Плескачівка, Президента ГО «Козацька Лицарська Школа».

2. Занести на районну Дошку пошани кращі трудові колективи підприємств агропромислового комплексу району:

ТОВ «Агро-Рось»,   село Ташлик

- директор Семинога Петро Анатолійович;

СТОВ «Лан»,                    село Плоске 

- директор Перканюк Віталій Григорович;

Фермерське господарство «Вікторія»,

село Ковалиха

- голова Сліпенко Віктор Маркович;

Фермерське господарство «Степп»,

село  Ташлик

- голова Чорнобривець Олександр Віталійович .

   

3. Занести на районну Дошку пошани кращі трудові колективи промислових підприємств та установ, приватних підприємців району:

 Холоднянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини КНП “Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Смілянської  районної  ради  Черкаської області

- завідувач ВОВК Жанна Іванівна

Сердюківська загальноосвітня школа     I-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

- директор ЛЯШЕНКО Інна Миколаївна

12 ДПРЧ Смілянського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області;

- начальник ЗАЄЦЬ Юрій Володимирович

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мелодія душі» Голов’ятинського сільського будинку культури

-    керівник МІРОШНІЧЕНКО Микола 

             Борисович.

     
Вівторок, 23 липня 2019 14:48

Засідання комісії

23 липня заступник голови районної ради Василь Латенко разом із членами комісії з проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл району до Дня незалежності провели перше засідання.

Відповідно до положення про проведення щорічного огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл району з метою активізації роботи по забезпеченню санітарного благополуччя територій населених пунктів оголосили з 30 липня до 12 серпня 2019 року огляд-конкурс на кращий  благоустрій територій сіл району до Дня незалежності України.

Вирішили:

 визначити переможців огляду-конкурсу серед населених пунктів, підприємств, установ, організацій, сільських вулиць і садиб жителів району за номінаціями: “Краще село Смілянщини”, “Заклад взірцевого порядку”, “Підприємство високої екологічної культури району”, “Найкраща вулиця”, “Зразкова садиба”;

рекомендувати сільським радам зробити презентацію села фото-відео зйомка «Моє село (назва села)» та подати інформацію про проведену роботу з благоустрою території населених пунктів у відділ виконавчого апарату районної ради з питань управління майном районної комунальної власності або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12 серпня 2019 року;

підсумки огляду-конкурсу підвести  12 серпня 2019 року, переможцям визначених номінацій вручити грамоти.

   

                                                                               

 Г Р А Ф І К

об’їзду сіл району комісією з проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл до Дня незалежності України

30 липня 2019 року

9.00 – 10.00

Мала Смілянка

10.15 – 11.30

Тернівка

11.45 – 12.45

Попівка, Червоне

13.00 – 14.00

Санжариха

14.20 – 15.20

Сердюківка

15.45 - 16.00

Пастирське

01 серпня 2019 року

9.00 – 10.00

Велика Яблунівка

10.15 – 11.00

Березняки

11.15 – 11.30

Холоднянське

11.45 – 12.30

Ковалиха

12.45 – 13.30

Ротмістрівка

13.45 – 14.15

Куцівка

14.30  – 14.45

Мельниківка

15.00  – 16.00

Носачів

 

06 серпня 2019 року

9.00 – 10.00

Ташлик

10.20 – 12.20

Макіївка, Б. Макіївка

12.45 – 13.45

Самгородок

 

08 серпня 2019 року

9.00 – 10.00

Залевки

10.15 – 12.15

Малий Бузуків, Голов’ятине, Гуляйгородок,

12.45 – 13.00

Сунки

14.00 – 14.30

Шевченка

14.45 – 15.30

Плескачівка

 

09 серпня 2019 року

9.00 – 9.30

Плоске

9.45 – 10.15

Будки

10.30 – 11.00

Костянтинівка

11.15 – 12.30

Балаклея, Теклине

12.45 – 13.20

Мале Старосілля

П'ятниця, 12 липня 2019 15:00

У районній раді

12 липня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів.

У засіданні комісії брали участь начальник фінансового управління РДА Любов Рак, начальник відділу освіти РДА Василь Мельник та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Тарахтій.

Депутатами районної ради одноголосно затверджено субвенцію з державного бюджету в сумі 925 тис. грн. для придбання шкільного автобуса для Сунківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

Вівторок, 09 липня 2019 15:00

У районній раді

09 липня  проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів.

Участь у засіданні комісії взяли начальник фінансового управління РДА Любов Рак, начальник відділу освіти РДА Василь Мельник та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Тарахтій.

За рішенням обласної ради, депутатами районної ради  затверджено субвенцію обласного бюджету для реконструкції приміщення під стерилізаційне відділення НКП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Також розподіллено субвенцію Ротмістрівської сільської ради для забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування; школам естетичного виховання на заробітну плату, відрядження та електроенергію; на проведення виборів депутатів місцевих рад.

Здійснено перерозподіл  річних планів асигнувань загального фонду районного бюджету на 2019 рік по коду «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами» за рахунок інших субвенцій  Тернівської, Балаклеївської та Березняківської ОТГ.  

Середа, 26 червня 2019 14:53

У районній раді

26 червня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков, начальник фінансового управління РДА Любов Рак та начальник відділу освіти РДА Василь Мельник.

Розглянуто питання передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл району у комунальну власність Балаклеївської сільської ради та пов"язані з цим розрахунки фінансування загальноосвітніх шкіл об"єднаної територіальної громади.

Затверджено субвенцію Тернівської сільської ради на заробітну плату обслуговуючому персоналу шкіл об"єднаної громади.

Сторінка 1 із 90