П'ятниця, 18 вересня 2020 12:40

На сесії районної ради

18 вересня відбулася позачергова шістдесят друга сесія районної ради сьомого скликання.

Перед пленарним проведено засідання постійних комісій районної ради, на якому обговорено питання порядку денного сесії та рекомендовано розглянути їх у пленарному режимі із внесенням змін до окремих із них.

До порядку денного сесії вносилось 7 питань. Рішення ради з усіх питань прийнято одноголосно.

Виділено кошти районного бюджету на фінансування в межах бюджетного року Пастирської загальноосвітньої школи, де кількості дітей не вистачає для фінансування із державного бюджету відповідно до чинного законодавства. Затверджено збільшення вартості харчодня в освітніх закладах районної комунальної власності.

Внесено зміни до районної програми «Турбота», якими надано можливість Носачівській сільській раді преміювати соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району, які працюють на території села,  згідно листа Міністерства соціальної політики «Про заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 серед підопічних/вихованців закладів соціального захисту». Виділено також допомогу на лікування після складної операції.

Змінами до районного бюджету затверджено субвенції бюджетів усіх рівнів на здійснення програм життєдіяльності району, забезпечено придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської», а також- на забезпечення роботи призовної комісії.

На звернення Ротмістрівської сільської ради надано дозвіл на передачу бібліотечного фонду із спільної власності територіальних громад та будівель Носачівської загальноосвітньої і районної музичної шкіл у зв’язку з приєднанням громади Носачева до Ротмісрівської сільської ради.

завантаженнязавантаження 1завантаження 2

Понеділок, 14 вересня 2020 11:08

День фізичної культури і спорту

12 вересня активна молодь Смілянщини відсвяткувала День фізкультури і спорту проведенням футбольного турніру на базі Костянтинівської ЗОШ.

Привітали та відзначили найкращих футболістів дитячо-юнацької спортивної школи "Старт" голова районної ради Володимир Грошев, голова райдержадміністрації Валерія Бандурко, депутат обласної ради Наталія Кравцова, один з ініціаторів турніру, вчитель Костянтинівської школи Юрій Рак.

Емоції всіх, хто взяв участь та долучився до спортивного турніру засвідчили - свято вдалося.

Голова районної ради вручив переможцям пам’ятні медалі та подарував футбольні м’ячі.Дюсш1дюсшдюсш2дюсш3

Понеділок, 14 вересня 2020 11:06

На сесії обласної ради

На сесії обласної ради

11 вересня голова районної ради Володимир Грошев взяв участь у роботі пленарного засідання тридцять восьмої сесії обласної ради сьомого скликання. Внесено зміни до обласного бюджету; прийнято програму забезпечення учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, до 2025 року; визначено території та об’єкти природно-заповідного фонду області тощо.

П'ятниця, 11 вересня 2020 08:32

Зустріч з аматорським колективом

Зустріч з аматорським колективом

10 вересня голова районної ради мав зустріч із аматорським колективом Балаклеївського будинку культури «Журавка».

Обговорили питання, яке нині хвилює усіх, - розвиток реформи медичної галузі. Також голова ради пообіцяв сприяння в організації туристичної поїздки до жіночого монастиря в с.Лебедин Шполянського району.

Четвер, 10 вересня 2020 14:08

На прийомі з особистих питань

9 вересня на прийом з особистих питань до голови районної ради Володимира Грошева звернулись:

Липко Віктор Іванович, депутат Тернівської сільської ради, щодо розчистки ставка на території селища Холоднянське;

Кошик Юлія Олександрівна, жителька с.Балаклея, щодо невчасного перерахування коштів медичним працівникам Балаклеївською сільською радою;

Лавренко Микола Миколайович, житель с.Балаклея, щодо сприяння у вирішенні питання будівництва церкви у с.Балаклея.

Понеділок, 07 вересня 2020 14:33

Чергова перемога "Явора"

6 вересня на стадіоні «Авангард» проходила зустріч футбольних команд зі Смілянщини та м.Канів в рамках Кубку Черкаської області.

Рідний газон допоміг ФК «Явір» здобути перемогу над канівчанами з рахунком 2:1.

118692775 2749577735362143 8178215143876148925 o118951310 2749577378695512 8283582755135281322 o

Сторінка 1 із 116