Список сільських голів та секретарів сільських рад Смілянського району

Назва сільської ради

ПІБ
сільського голови

ПІБ
секретаря

Телефони

Голов'ятинська

Руденко Олег Пилипович Діденко Людмила Миколаївна 9-62-46
Залевківська Федоренко Валентина Олексіївна Людвіновська Тетяна Миколаївна

4-21-20

Костянтинівська Шульга Олексій Миколайович Чмут Тетяна Іванівна 9-93-00
Макіївська Жижка Людмила Володимирівна Донець Надія Володимирівна 9-82-81
Носачівська

Кравченко Віктор Андрійович

Губіш Тетяна Миколаївна

9-53-49

Пастирська

Заїченко Микола Валентинович  Зінов’єва Юлія Анатоліївна  9-85-18
 Плескачівська  Захарченко
Володимир Олександрович
 Антонова Оксана Павлівна  9-66-59
Самгородська Сокуренко Михайло Григорович

Матюк Наталія Юхимівна

9-82-49
Санжариська Черненко Юрій Васильович Канавенко Ірина Іванівна 9-24-21
Сунківська Дорошенко Володимир Петрович  Петровщенко Олена Василівна

9-62-31

 
 Ташлицька  Нельга Ольга Дмитрівна Чищ Світлана Іванівна

9-82-16 

       

Ротмістрівська сільська рада (об’єднана територіальна громада)

Назва села

Керівники

Староста

Ротмістрівка (центр)

Ховайба
Володимир Іванович
 – сільський голова

Волошин ІгорІванович –

заступник сільського голови

 Патинок
Тетяна Михайлівна
 –

секретар

 

9-55-42
9-54-01

Ковалиха

Ярута Василь Сергійович

9-54-91
9-54-03

Куцівка

Вовк Наталія Миколаївна

9-27-31

Мельниківка

Палій ТетянаПавлівна

9-22-21

Балаклеївська сільська рада (об’єднана територіальна громада)

Назва села

Керівники

Староста

Балаклея (центр)

Ситнік Ростислав Олексійович – сільський голова

Галущенко Дмитро Іванович –

заступник сільського голови 

Селюжицький Андрій Геннадійович - заступник сільського голови

Благовісна Олена Миколаївна –

секретар

 

9-30-00

Мале Старосілля

  Вікторжевська Таїсія Михайлівна 9-97-09

 

Березняківська сільська рада (об’єднана територіальна громада)

Назва села

Керівники

Староста

Березняки (центр)

Гончаренко Надія Василівна – сільський голова

Тихенко Наталія Анатоліївна –

секретар

 

9-75-49

Велика Яблунівка

  Комнатна Тетяна Борисівна 9-45-40

Тернівська сільська рада (об’єднана територіальна громада)

Назва села

Керівники

Староста

Тернівка (центр)

Борисенко Ірина Анатоліївна – сільський голова

Коваленко Михайло Вікторович - заступник сільського голови

Вовк Олеся Сергіївна –

секретар

 

2-99-12

Мала Смілянка

Миколаївка

сел.Холоднянське

 

2-99-11

Попівка

Вибивайло Володимир Федотович

5-09-35

Сердюківка

Ресенчук Михайло Володимирович

9-82-34