Прийом громадян

Графік особистого прийому громадян у Смілянській районній раді

Грошев
Володимир Володимирович

голова районної ради

щосереди

900 — 1300

каб.№ 403

Латенко
Василь Миколайович 

 заступник

голови районної ради

щопонеділка

900 — 1300

каб. № 420

Тарахтій
Володимир Володимирович

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

щовівторка

900 — 1300

каб. № 409

Прийом проводиться у будинку органів місцевого самоврядування та органів державних установ,
ІV поверх
(м.Сміла, вул.Незалежності, 37)
Довідки за телефонами: 4-23-75; 4-12-97

Графік прийому громадян депутатами Смілянської районної ради

Прийом депутатами громадян з особистих питань у приміщеннях:

Прізвище, ім'я, по батькові

Округ

Посада

Дні

Години

Балаклеївської сільської ради

Чернаєнко

Іван Юрійович

№ 1 с.Балаклея

спеціаліст юрис-консульт

Балаклеївської сільської ради

перша п’ятниця місяця

1400 — 1600

Таран Євген Володимирович

№ 1 с.Балаклея

директор ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій»

остання п’ятниця місяця

16-17

Грошев

Володимир Володимирович

№ 2 с.Балаклея

голова районної ради

друга п’ятниця місяця

10-12

 

   

другий вівторок місяця

14-16

Голобока Любов Анатоліївна

№ 5 с.Балаклея

директор Малостаросільського психоневрологічного інтернату

остання п’ятниця місяця

14-16

Придаток

Яна Миколаївна

№ 5 с.Балаклея

приватний підприємець

останній вівторок місяця

14-16

Балаклеївської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

 

   

третя п’ятниця місяця

14-16

Теклинського сільського будинку культури

Зайва

Лідія Романівна

№ 4 с.Теклине

помічник-консультант народного депутата України Сергія Рудика

остання п’ятниця місяця

14-16

Романчук

Олексій Миколайович

№ 4 с.Теклине

приватний підприємець

останній вівторок місяця

 

14-16

Березняківської сільської ради

Литвин Тетяна Дмитрівна

№ № 6, 7 с.Березняки

завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом

перша середа місяця

1200 — 1500

Великояблунівської сільської ради

Мельник Василь Миколайович

№ 8 с.Велика Яблунівка

тимчасово не працює

другий вівторок місяця

1400 — 1600

Голов’ятинської сільської ради

Тимофієв Сергій Петрович

№ 9 с.Голов’ятине

тимчасово не працює

перший понеділок місяця

10-12

Латенко Василь Миколайович

№ 9 с.Голов’ятине

заступник голови районної ради

перша п’ятниця місяця

10-12

Грошев Володимир Володимирович

№ 9 с.Голов’ятине

голова районної ради

перша п’ятниця місяця

10-12

Залевківської сільської ради

Скрипник Олег Володимирович

№ 10 с.Залевки

директор СТОВ «Смілянський агросоюз»

черверта п’ятниця місяця

 

14-16

Костянтинівської сільської ради

Латенко

Сергій Володимирович

№ 12 с.Костянтинівка

пенсіонер, голова районної організації ветеранів України

перший четвер місяця

11-13

Голобока

Любов Анатоліївна

№ 14 с.Костянтинівка

головний бухгалтер Костянтинівської сільської ради

третій четвер

місяця

14-16

Шевцов

Павло Геннадійович

№ 13 с.Костянтинівка

начальник ремонтно-ревізійної дільниці Одеської залізниці ЕЧ-2

другий четвер місяця

14-16

Проценко

Тетяна Григорівна

№ 15 с.Будки

головний лікар КЗ «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

друга п’ятниця місяця

14-16

районного будинку культури, с.Плоске

Римський Ігор Олександрович

№ 16 с.Плоске

приватний підприємець

другий четвер місяця

14-16

Куцівської сільської ради

Зозуля Олександр Олексійович

№ 17 с.Куцівка

директор СТОВ «СТО-Вантаж АВТО»

перший четвер  місяця

14-16

Макіївської сільської ради

Стеблина Василь Іванович

№ 18 с.Макіївка

інженер ТОВ «Агро-Рось-Інвест»

перший вівторок місяця

 

14-16

Малостаросільської сільської ради

 

   

перший четвер місяця

15-17

Малосмілянської сільської ради

Латенко Василь Миколайович

№ 19

с.Мала Смілянка

заступник голови районної ради

перший вівторок місяця

10-12

Холоднянського сільського будинку культури

Веретільник

Василь Васильович

№ 20

с-ще Холоднянське

сімейний лікар Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

останній четвер місяця

13-15

Мельниківської сільської ради

Грошев Володимир Володимирович

№ 22 с.Мельниківка

голова районної ради

третя п’ятниця місяця

10-12

Латенко Василь Миколайович

№ 22 с.Мельниківка

заступник голови районної ради

третя п’ятниця місяця

10-12

Носачівської сільської ради

 

   

остання п’ятниця місяця

14-16

Пастирської сільської ради

Дахно

Світлана Василівна

№ 24 с.Пастирське

директор Пастирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

кожна п’ятниця місяця

12-15

Плескачівської сільської ради

Золотоверхий Віктор Борисович

№ 25 с.Плескачівка

директор комбікормового заводу ТОВ «Агро-Рось»

третя п’ятниця місяця

14-16

Попівської сільської ради

Половинка Микола Михайлович

№ 26 с.Попівка

пенсіонер

другий четвер місяця

10-12

Ротмістрівської сільської ради

Корженко

Сергій Петрович

№ 28 с.Ротмістрівка

голова фермерського господарства «КІВІН»

перший вівторок місяця

14-16

Самгородоцької сільської ради

Семинога-Пономаренко Світлана Михайлівна

№ 29 с.Самгородок

технолог зоотехнічного та ветеринарного відділення ТОВ «Агро-Рось»

 

другий четвер місяця

14-15

Санжариської сільської ради

Самарська

Мирослава Леонідівна

№ 30 с.Санжариха

вчитель Санжариської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

другий

четвер місяця

14-15

Сердюківської сільської ради

 

   

другий четвер

місяця

14-16

Сунківської сільської ради

Гумененко

Алла Миколаївна

№ 32 с.Сунки

фельдшер Сунківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

перший вівторок

місяця

12-15

Ташлицької сільської ради

Луценко

Сергій Тимофійович

№ 33 с.Ташлик

завідуючий машинно-тракторним парком ТОВ «Агро-Рось»

перша і остання п’ятниця місяця

14-16

Гончаренко Олександр Іванович

№ 33 с.Ташлик

керівник фізичного виховання ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

друга і остання середа місяця

14-16

Тернівської сільської ради

Шулежко

Анатолій Васильович

№ 34 с.Тернівка

директор Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

кожна п’ятниця місяця

12-13

Графік особистого прийому громадян керівниками Черкаської обласної ради

ПІБ

Посада

Дата прийому

Час

прийому

 

Голова обласної ради

1-й понеділок місяця

 

10-12
15-18

Тарасенко
Валентин Петрович

 

Перший заступник голови обласної ради

 

2-й понеділок місяця

10-12
15-18

Мовчан
Василь Олексійович

Керівник секретаріату обласної ради

1-ша субота місяця

9-12

Прийом проводиться у приймальні громадян, І поверх Будинку Рад

(м. Черкаси, бул. Шевченка, 185)

Довідки за телефонами: 37-29-52, 37-26-65