Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 19 червня 2020

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Здоров’я населення залежить від професійності, порядності та душевної доброти лікаря, медичної сестри, фельдшера, санітара.

Робота медика не обмежується робочими годинами, вони завжди на посту і кожної миті готові прийти на допомогу.

Розвиток галузі охорони здоров’я для районної ради завжди стояв у пріоритеті. Завдяки конструктивному підходу до прийняття і економічних, і кадрових рішень медичні заклади первинної й вторинної ланки успішно функціонують та забезпечують виконання вимог Національної служби здоров’я й заробітну плату персоналу. Сподіваємось це полегшить районним медичним закладам стартувати в умовах реформування системи охорони здоров’я.

19 червня голова районної ради Володимир Грошев привітав колективи районних комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я з Днем медичного працівника.

Депутатський корпус, виконавчий апарат районної ради вітають  лікарів, медичних сестер,  санітарів із професійним святом.

 Щира дяка головним лікарям Зої Зиряновій та Тетяні Проценко за особистий вклад в розвиток медичної галузі району, усім медичним працівникам за чуйність, професіоналізм, розуміння,  вірність найгуманнішій  професії.

Успіхів вам у благородній справі. Хай добро, дароване людям з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Щастя, здоров’я та добра!

первинкавторинка

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 19 червня 2020 10:03

На колегії ОДА

18 червня голова районної ради Володимир Грошев взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації. Із керівниками районів, міськими головами, головами ОТГ обговорено важливі питання виконання місцевих бюджетів, стан реалізації програми “Велике будівництво” та поводження із відходами в області.

Присутнім було наголошено на тому, що завданням і керівників на місцях, і органів державної влади є не лише забезпечення надходжень, а й ефективне використання ресурсу. В окремих районах не налагоджена співпраця із податковою, відчутно вплив карантинних заходів щодо  Covid-19. На особистий контроль керівникам РДА поставлено забезпечення зарплатами працівників бюджетних установ.

Проблемним є питання поводження із відходами в області. На Черкащині немає жодного сміттєпереробного заводу, сортувальні лінії відсутні, полігони перевантажені. Недостатня і свідомість населення щодо роздільного збирання відходів. Органам місцевого самоврядування доручено долучитись до створення  Регіонального плану управління відходами до 2030 року.

Завдання у цій сфері: проведення реконструкції полігонів побутових відходів, паспортизація сміттєзвалищ, збір небезпечних відходів від населення. Пріоритет – залучення інвестицій в будівництво та активізація пошуку інвесторів.

Опубліковано в Новини