Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 15 червня 2020
Понеділок, 15 червня 2020 15:31

"Мамина весна" крокує Україною

15 червня голова районної ради Володимир Грошев зустрівся з головою правління громадської організації «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» Олександром Іськовим.

Організація, що продовжує свою активну роботу з 2015 року, є автором та організатором мистецько-соціального заходу «Мамина весна» для захисників України та їх матерів. Одним із пріоритетних напрямків діяльності ГО є робота із дітьми та молоддю з інвалідністю.

Фестивалі в рамках заходу мають широку географію – концерти проводились у шпиталях, військвих частинах, у навчальних закладах та підприємствах Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Волинської, Кіровоградської, Чернівецької, Львівської областей.

107 фестиваль був проведений у м.Сміла 15 листопада 2019 року. Тоді на території Алеї Слави було закладено садок з молоденьких яблуневих дерев, кожне з яких носить ім’я одного із загиблих наших земляків. Олександр Іськов подякував за розуміння та активність районної і міської рад в організації заходу.

На 22 липня 2020 року заплановано проведення чергового фестивалю в смт.Драбів, на який будуть запрошені матері загиблих воїнів Афганістану, Небесної сотні та воїнів АТО.

Саме питання підтримки проведення цього заходу та продовження співпраці із поширення ідей, спрямованих на консолідацію нації і підтримку миру було предметом зустрічі.

Опубліковано в Новини

14 червня у м.Ватутіне відбувся черговий Всеукраїнський футбольний турнір «ESVIVA». Представницький турнір серед дітей проходив на синтетичному майданчику місцевого стадіону «Шахтар».  

У турнірі брала участь команда районної дитячої юнацької спортивної школи «Старт».

дюсшдюсш1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Грошев подякував тренерам ДЮСШ за фахову підготовку спортивної молоді, виховання патріотизму та командного духу й побажав юним футболістам нових спортивних здобутків.

Опубліковано в Новини