Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 03 лютого 2020

3 лютого голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко провела засідання колегії райдержадміністрації, у якій взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Тарахтій, керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району.

Про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян на території району у 2019 році та вжиття заходів щодо її профілактики у 2020 році доповів начальник Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олег Калюжний.

Про роботу райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2019 році та про стан реалізації виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади присутніх поінформувала голова райдержадміністрації Валерія Бандурко.

Про стан здійснення роботи з персоналом та дотримання вимог законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації у 2019 році розповіла головний спеціаліст сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Ольга Сербіна.

Одним з найактуальніших питань на сьогодні є стан профілактики та захворюваності на ГРВІ. З інформацією щодо цього виступили головний державний санітарний лікар Віктор Крижанівський, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко та головний лікар комунального некомерційного підприємства "Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської" Зоя Зирянова.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 03 лютого 2020 15:56

На зборах громадян села Носачів

84439730 197234468338111 1123904765684613120 o2 лютого у с.Носачів проведено загальні збори громадян з обговорення  об’єднання громади села із Ротмістрівською сільською радою. Збори провів Носачівський сільський голова Віктор Кравченко, який і був ініціатором такого формату об’єднання громад.

В обговоренні взяли участь 208 жителів села, заступник голови районної ради Василь Латенко, депутати районної ради Василь Мельник та Віктор Золотоверхий, Ротмістівський сільський голова Володимир Ховайба, його заступник Ігор Волошин, профільні спеціалісти виконавчого комітету Ротмістрівської сільської ради.

Світлана Синьопуп інформувала учасників зборів про показники фінансово-економічної діяльності громад, що об’єднались навколо Ротмістрівки,  Валентина Вдовиченко – про функціонування освітньої галузі.

Результатом тривалого докладного обговорення стало схвалення громадою села ініціативи приєднання Носачева до Ротмістрівської сільської ради.

Опубліковано в Новини