Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 09 липня 2019
Вівторок, 09 липня 2019 15:00

У районній раді

09 липня  проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів.

Участь у засіданні комісії взяли начальник фінансового управління РДА Любов Рак, начальник відділу освіти РДА Василь Мельник та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Тарахтій.

За рішенням обласної ради, депутатами районної ради  затверджено субвенцію обласного бюджету для реконструкції приміщення під стерилізаційне відділення НКП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Також розподіллено субвенцію Ротмістрівської сільської ради для забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування; школам естетичного виховання на заробітну плату, відрядження та електроенергію; на проведення виборів депутатів місцевих рад.

Здійснено перерозподіл  річних планів асигнувань загального фонду районного бюджету на 2019 рік по коду «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами» за рахунок інших субвенцій  Тернівської, Балаклеївської та Березняківської ОТГ.  

Опубліковано в Новини