Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 18 червня 2019
Вівторок, 18 червня 2019 10:27

Відзначили Зелен-Свято

Цими вихідними православні християни та греко-католики відзначали одне з найшанованіших і найулюбленіших свят – Трійцю.

Ще з Київської Русі Свята Трійця уособлювала в собі найбільшу таємницю християнської віри – втілення Єдиного Бога в трьох окремих іпостасях: Отця, Сина і Святого Духа. Протягом віків для українців поняття демократизму та об’єднання задля досягнення великої мети були основоположними народоутворюючими символами. Знаковим тут є і сприйняття герба України, тризуба, як ознаки Незбагненного Бога -  Святої Трійці, що дозволяє інтерпретувати Україну як «державу під опікою Божества».

У народі ці дня називають Зеленими Святами, бо оселі прикрашались молодим зеленим віттям та різнотрав’ям.

Жителі Теклиного спільно відзначали Зелену неділю. Запросили односельців, балаклеївчан, серед яких був і голова районної ради Володимир Грошев. Він пригостив усіх морозивом та побажав тепла в душі, миру, добра, щирої віри, Божого благословення.

Пісенні дарунки дарував народний аматорський колектив «Пісенне мереживо» Холоднянського будинку культури, а Тетяна Шугар-Благодарна презентувала вже другу збірку віршів «Калиновий сонет», створену юними поетами району для дітей.

64349051 130154438187684 8988808681520889856 nтеклине

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ще голова районної ради з великим задоволенням привітав жителів с.Шевченка з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села.

шевченкашевченка1

 

Опубліковано в Новини
Вівторок, 18 червня 2019 10:08

День поля провели світові лідери

14 червня у Носачеві відбулась непересічна для району подія. Фермерське господарство «Урожай» стало базою для проведення Дня поля. Учасники ознайомились з новими сортами сої, соняшнику, кукурудзи, ярого ячменю, а також з практичними результатами роботи інноваційних препаратів захисту рослин.

А визначальним стало те, що експертні поради і рекомендації щодо технології вирощування тієї чи іншої культури надавались висококваліфікованими працівниками світових лідерів з виробництва і постачання брендових патентних ЗЗР та насіння – австрійської компанії SAATBAU та компанії «Адама Україна» ізраїльської корпорації ADAMA Agricultural Solutions Ltd.

Ці структури характеризуються інноваційним підходом до розробки продуктів, орієнтуючись безпосередньо на їх споживачів – аграріїв, виконуючи суворі стандарти захисту навколишнього середовища та даючи господарствам упевненість у завтрашньому дні і можливість стабільного отримання високих врожаїв, завдяки якісним продуктам.

Корпорація ADAMA Agricultural Solutions Ltd уже понад п’ять років пропонує українським аграріям кращі продукти і рішення. Сьогодні корпорація поставляє в Україну понад 50 найменувань продуктів і рішень для сільського господарства. Оборот українського підрозділу ADAMA за 5 років збільшився майже в 120 разів.

Голова районної ради Володимир Грошев відмітив важливість співпраці аграріїв району з такими потужними інвесторами для розвитку сільськогосподарської галузі та економіки району вцілому.

носачівносачів1

Опубліковано в Новини

Найцінніший скарб людини – її здоров’я, від нього залежить й процвітання держави. Вартовими нашого здоров’я є люди в білих халатах, які не просто спеціалісти, але нерідко – рятівники, бо саме їх щоденна праця дарує людям здоров’я й шанс на повноцінне життя. 

14 червня у малій залі міського будинку культури з нагоди професійного свята вшановували медичних працівників району. Голова районної ради у своєму вітальному слові відмітив високий професійний рівень працівників некомерційних комунальних підприємств Смілянської районної ради, наполегливість та ініціативність головних лікарів Зої Зирянової та Тетяни Проценко у розбудові вторинної і первинної ланок галузі у районі.

Найкращим працівникам головою ради вручено Почесні грамоти районної ради та Подяки за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, відданість справі охорони здоров’я жителів і нашого району, і сусідніх.
Низький уклін вам, шановні медичні працівники, і всенародна повага за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню, стійкість і чуйність.

медикимедики2медики3медики4медики5

Опубліковано в Новини