Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 15 травня 2019
Середа, 15 травня 2019 09:35

У районній раді

14 травня головою районної ради Володимиром Грошевим проведено позачергову сорок восьму сесію районної ради.

Сесія скликалась терміново за рекомендацією постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, а також 18 депутатів ради. Причиною скликання сесії було прийняття важливого для функціонування районної лікарні питання «Про закриття відокремленого структурного підрозділу центральної районної лікарні – Смілянська районна лікарня № 2, що у с.Ротмістрівка.

Підрозділ був утворений радою шостого скликання в результаті оптимізації мережі медичних закладів та припинення юридичної особи – Смілянська районна лікарня № 2.

Наразі в Україні впроваджується реформа галузі охорони здоров’я, в рамках якої усі заклади, що надають вторинний та третинний рівень медичної допомоги повинні протягом першого півріччя 2019 року провести реорганізацію закладу, змінити юридичний статус та укласти угоду з Національню службою здоров’я України.

Районною радою згідно з цим прийнято ряд рішень з реформування комунальних закладів медицини у некомерційні комунальні підприємства. У тому числі прийняті такі рішення і щодо центральної районної лікарні, а саме: утворено новий заклад КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» та припинено реєстрацію юридичної особи «Смілянська центральна районна лікарня ім.Софії Бобринської».

Проте для реєстрації новоутвореного закладу, яка вже була розпочата після прийнятих рішень, необхідно вивести із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відокремлений структурний підрозділ лікарні, що був зареєстрований під окремим ідентифікаційним номером ще у 2011 році.

Рішення про закриття підрозділу було прийнято депутатами одноголосно.

Головний лікар Зоя Зирянова була вдячна депутатам за оперативність та одностайність, бо прийняте рішення дало змогу зареєструвати новий заклад, відкрити необхідні рахунки та проводити виплати.

Опубліковано в Новини

14 травня голова районної ради Володимир Грошев взяв участь у зборах трудового колективу районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

У своєму виступі голова наголосив та тому, що новоутворені об’єднані громади не в повній мірі фінансують зі своїх бюджетів надання центром медичних послуг. «Районна рада робить все можливе і неможливе для утримання комунальних закладів, забезпечення та збереження  районної лікарні задля відстоювання утворення на її базі госпітального округу», - сказав голова. Він просив працівників виявити розуміння у разі, якщо виникне необхідність оптимізувати мережу медичних закладів, а також звертатись до сільських голів та депутатів сільських рад щодо обов’язкового передбачення у повному обсязі в місцевих бюджетах коштів на медичне обслуговування жителів сіл.

Головний лікар центру Тетяна Проценко зауважила, що якщо фінансування від об’єднаних громад буде надходити як належить, то мережу скорочувати не буде необхідності.

Жанна Вовк, головний лікар Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, поскаржилась про відсутність проточної питної води у закладі.

Працівники центру дякували голові ради за підтримку діяльності центру.

60349493 2326487417671179 4618950272708771840 n60493486 2326487424337845 8851744545549844480 n

Опубліковано в Новини