Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 08 квітня 2019

 6 квітня Великояблунівська школа приймала гостей з усього району. Щорічним волейбольним турніром серед дівчат «Весняна ластівка» розпочався літній спортивний сезон. Цьогоріч дівчата змагались у волейбольній майстерності за підтримки голови районної ради Володимира Грошева.

Він разом з директором школи Іщенком Олександром та директором районної дитячо-юнацької спортивної школи «Старт» Миколою Сіроштаном надихнули юних спортсменок на перемогу перед початком змагань.

 Підтримати учасниць турніру зібралася молодь з сіл Березняки, Велика Яблунівка, Балаклея, Тернівка, Макіївка.  Ігри були цікавими, напруженими, сповнені гострих моментів та подарували уболівальникам незабутні враження і емоції. Святковий настрій панував і у фан-зонах, і на майданчику, попри спортивне суперництво.

Турнір проходив за «круговою» системою і, хоча по великому рахунку перемогла дружба і активний спосіб життя, лаври переможця виборола, уже не вперше, команда макіївчанок.

Голова ради  особисто вручив заслужений кубок «Весняна ластівка» переможцям та висловив вдячність за популяризацію командних ігор, зокрема волейболу, і упевненість у яскравому спортивному майбутньому колективу. Кожна команда-учасниця була народжена дипломами турніру, а дівчата – грамотами та медалями.

волейбол 1

волейбол

волейбол 2ластівка 3

 

Опубліковано в Новини
Понеділок, 08 квітня 2019 13:06

Робочі поїздки

5 квітня голова районної ради Володимир Грошев разом із Залевківським сільським головою Валентиною Федоренко відвідали сім'ю сільських жителів Романюків, що потребує соціальної допомоги.

Марина та Дмитро виховують трьох неповнолітніх дітей. Двоє із них навчаються у школі: дівчинка у Голов'ятинській загальноосвітній, а хлопчик –  у Залевківському навчальному виховному комплексі. Марина Романюк розповіла про допомогу та піклування, що їх отримують від сільської ради.

Голова передав дітям гостинці.

Залевки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Того ж дня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулась презентація  книги Романа Зіненка  «Війна, якої не було».  Це виклад однієї з найтрагічніших сторінок новітньої історії України – Ілловайської трагедії, яку ніколи не забудуть українці і мають знати усі демократичні народи.

У заході взяв участь голова районної ради Володимир Грошев. Він підтримав автора, придбавши екземпляр видання.

книгакнига 1

Опубліковано в Новини