Четвер, 31 жовтня 2019 16:45

Головне - розвиток бізнесу в районі

31 жовтня заступник голови районної ради Василь Латенко взяв участь у роботі міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.

Розглядалось питання про причини нарахування заробітної плати менше мінімальної плати менше мінімально встановленого рівня найманим працівникам у серпні та вересні 2019 року.

Доповідали Олександр Коваленко, в.о. начальника Смілянського управління Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області, та Любов Рак, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Керівники окремих підприємств району, що за інформацією податкової служби потрапили у списки порушників, надали пояснення про причини порушень та наміри з їх подолання.

Проте, як відзначив Василь Латенко, ця бесіда не мала метою залякування чи пресингу малого та середнього бізнесу, а саме – розібратись в причинах можливих проблем його ведення та надати можливу допомогу у становленні і ефективному функціонуванні. Адже головною метою державних органів та органів місцевого самоврядування є соціальний і економічний розвиток територій, що напряму пов’язано із створенням робочих місць, розвитком виробництва, ринку послуг, торгівлею – усього спектру галузей економіки, які наповнюють районний бюджет, покращують рейтингові показники району.

Прочитано 94 разів