П'ятниця, 21 червня 2019 08:12

У районній раді

20 червня відбулось пленарне засідання Смілянської районної ради.

Перед відкриттям засідання було надано слово жителям с.Балаклея, які звернулись щодо закриття фельдшерсько-акушерського пункту в мікрорайоні «станція Володимирівка». На задані питання відповіли Балаклеївський сільський голова Ростислав Ситнік та головний лікар НКП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко.

Тетяна Проценко роз’яснила, що реорганізація мережі проводилась відповідно розпорядження облдержадміністрації у рамках реформи медичної галузі, прораховувалась згідно з кількістю населення та можливостями доступності до лікарських закладів. Проте за наявності фінансування, до прикладу – з місцевого бюджету, центр забезпечить відкриття пунктів здоров’я будь де. Сільський голова пообіцяв винести питання фінансування на розгляд сесії Балаклеївської сільської ради.

Звернувся до депутатів також керівник мережі аптек «Надія» Юрій Бугайов. Його турбувала необхідність внесення змін до програми «Цукровий діабет», які б розблоковували надання інсуліну тим, хто його потребує. Депутати повідомили, що питання внесено до порядку денного і буде розглянуто сьогодні.

Володимир Грошев відкрив сесію та надав слово заступнику голови територіальної виборчої комісії Сергію Федорцю для оголошення постанови Смілянської виборчої комісії про визнання депутатом районної ради Віталія Діхтяра за списком політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

До порядку денного постійними комісіями було внесено 45 питань. Під час його голосування депутати внесли ряд змін: депутат Анатолій Шулежко запропонував перенести питання звільнення директорів та призначення виконуючих обов’язки директорів Голов’ятинської та Малосмілянської загальноосвітніх шкіл на початок порядку денного. Депутат Ігор Римський запропонував доповнити порядок денний питанням «Про дострокове припинення повноважень голови Смілянської районної ради Грошева В.В.». Більшістю голосів ці зміни були внесені, питання про припинення повноважень вирішено розглядати п’ятим.

Володимир Грошев розпочав ставити на голосування питання порядку денного.

Звільнення директорів та призначення виконуючих обов’язки проголосували одноголосно. Далі було поставлено для розгляду питання про припинення повноважень голови. Розпочалась процедура таємного голосування.

За результатами голосування повноваження голови районної ради Володимира Грошева було достроково припинено 19 голосами, один бюлетень лічильна комісія визнала недійсним, два голоси було «проти».

Далі сесію вів заступник голови районної ради Василь Латенко.

Депутатами затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал             2019 року. Прийнято програму територіальної оборони Смілянського району на 2019-2023 роки та внесено зміни до дев’яти раніше прийнятих програм.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Рак доповіла про затверджені постійними комісіями ради зміни до районного бюджету на 2019 рік, які були одноголосно прийняті.

Депутати розглянули та прийняли рішення з ряду питань управління майном районної комунальної власності та затвердили сімнадцять проектів землеустрою щодо встановлення меж сіл району.

Також підтримано введення складу постійної комісії районної ради з питань регламенту депутата, який набув повноважень на сесії ради та затверджено план роботи ради на ІІІ квартал 2019 року.

Питання порядку денного було вичерпано, Василь Латенко закрив п’ятдесяту сесію районної ради.

Прочитано 142 разів