Вівторок, 18 червня 2019 10:27

Відзначили Зелен-Свято

Цими вихідними православні християни та греко-католики відзначали одне з найшанованіших і найулюбленіших свят – Трійцю.

Ще з Київської Русі Свята Трійця уособлювала в собі найбільшу таємницю християнської віри – втілення Єдиного Бога в трьох окремих іпостасях: Отця, Сина і Святого Духа. Протягом віків для українців поняття демократизму та об’єднання задля досягнення великої мети були основоположними народоутворюючими символами. Знаковим тут є і сприйняття герба України, тризуба, як ознаки Незбагненного Бога -  Святої Трійці, що дозволяє інтерпретувати Україну як «державу під опікою Божества».

У народі ці дня називають Зеленими Святами, бо оселі прикрашались молодим зеленим віттям та різнотрав’ям.

Жителі Теклиного спільно відзначали Зелену неділю. Запросили односельців, балаклеївчан, серед яких був і голова районної ради Володимир Грошев. Він пригостив усіх морозивом та побажав тепла в душі, миру, добра, щирої віри, Божого благословення.

Пісенні дарунки дарував народний аматорський колектив «Пісенне мереживо» Холоднянського будинку культури, а Тетяна Шугар-Благодарна презентувала вже другу збірку віршів «Калиновий сонет», створену юними поетами району для дітей.

64349051 130154438187684 8988808681520889856 nтеклине

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ще голова районної ради з великим задоволенням привітав жителів с.Шевченка з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села.

шевченкашевченка1

 

Прочитано 86 разів