Вівторок, 18 червня 2019 10:08

День поля провели світові лідери

14 червня у Носачеві відбулась непересічна для району подія. Фермерське господарство «Урожай» стало базою для проведення Дня поля. Учасники ознайомились з новими сортами сої, соняшнику, кукурудзи, ярого ячменю, а також з практичними результатами роботи інноваційних препаратів захисту рослин.

А визначальним стало те, що експертні поради і рекомендації щодо технології вирощування тієї чи іншої культури надавались висококваліфікованими працівниками світових лідерів з виробництва і постачання брендових патентних ЗЗР та насіння – австрійської компанії SAATBAU та компанії «Адама Україна» ізраїльської корпорації ADAMA Agricultural Solutions Ltd.

Ці структури характеризуються інноваційним підходом до розробки продуктів, орієнтуючись безпосередньо на їх споживачів – аграріїв, виконуючи суворі стандарти захисту навколишнього середовища та даючи господарствам упевненість у завтрашньому дні і можливість стабільного отримання високих врожаїв, завдяки якісним продуктам.

Корпорація ADAMA Agricultural Solutions Ltd уже понад п’ять років пропонує українським аграріям кращі продукти і рішення. Сьогодні корпорація поставляє в Україну понад 50 найменувань продуктів і рішень для сільського господарства. Оборот українського підрозділу ADAMA за 5 років збільшився майже в 120 разів.

Голова районної ради Володимир Грошев відмітив важливість співпраці аграріїв району з такими потужними інвесторами для розвитку сільськогосподарської галузі та економіки району вцілому.

носачівносачів1

Прочитано 228 разів