Вівторок, 18 червня 2019 10:01

Вітаємо з Днем медичного працівника

Найцінніший скарб людини – її здоров’я, від нього залежить й процвітання держави. Вартовими нашого здоров’я є люди в білих халатах, які не просто спеціалісти, але нерідко – рятівники, бо саме їх щоденна праця дарує людям здоров’я й шанс на повноцінне життя. 

14 червня у малій залі міського будинку культури з нагоди професійного свята вшановували медичних працівників району. Голова районної ради у своєму вітальному слові відмітив високий професійний рівень працівників некомерційних комунальних підприємств Смілянської районної ради, наполегливість та ініціативність головних лікарів Зої Зирянової та Тетяни Проценко у розбудові вторинної і первинної ланок галузі у районі.

Найкращим працівникам головою ради вручено Почесні грамоти районної ради та Подяки за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, відданість справі охорони здоров’я жителів і нашого району, і сусідніх.
Низький уклін вам, шановні медичні працівники, і всенародна повага за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню, стійкість і чуйність.

медикимедики2медики3медики4медики5

Прочитано 224 разів