П'ятниця, 14 червня 2019 08:27

Ветерани готові до об"єднання

13 червня районна організація ветеранів України, у якій головує депутат районної ради Сергій Латенко, проводила конференцію із представниками міської ветеранської організації. На заході були присутні голова Черкаської обласної організації ветеранів Володимир Веретільник, голова районної ради Володимир Грошев та заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов.

Основним питанням зустрічі було об’єднання міської і районної організацій та створення міськрайонної організації ветеранів.

Очільник обласної організації визнав доцільність такого об’єднання. Голова районної ради відмітив актуальність питання в умовах об’єднання територіальних громад та пожалкував, що сільські громади не спромоглися об’єднатись в одну громаду, розпорошивши потенціал району.

Володимир Грошев подякував ветеранам за запрошення, побажав здоров‘я та мирного неба. Ветерани високо оцінили спільну думку керівників та підтримку. Пообіцяли що будуть рухатися вперед у напрямку об’єднання та запланували організувати найближчим часом спільне засідання обох ветеранських організацій для прийняття відповідних рішень у рамках статутних норм.

Прочитано 214 разів