Середа, 15 травня 2019 09:35

У районній раді

14 травня головою районної ради Володимиром Грошевим проведено позачергову сорок восьму сесію районної ради.

Сесія скликалась терміново за рекомендацією постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, а також 18 депутатів ради. Причиною скликання сесії було прийняття важливого для функціонування районної лікарні питання «Про закриття відокремленого структурного підрозділу центральної районної лікарні – Смілянська районна лікарня № 2, що у с.Ротмістрівка.

Підрозділ був утворений радою шостого скликання в результаті оптимізації мережі медичних закладів та припинення юридичної особи – Смілянська районна лікарня № 2.

Наразі в Україні впроваджується реформа галузі охорони здоров’я, в рамках якої усі заклади, що надають вторинний та третинний рівень медичної допомоги повинні протягом першого півріччя 2019 року провести реорганізацію закладу, змінити юридичний статус та укласти угоду з Національню службою здоров’я України.

Районною радою згідно з цим прийнято ряд рішень з реформування комунальних закладів медицини у некомерційні комунальні підприємства. У тому числі прийняті такі рішення і щодо центральної районної лікарні, а саме: утворено новий заклад КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» та припинено реєстрацію юридичної особи «Смілянська центральна районна лікарня ім.Софії Бобринської».

Проте для реєстрації новоутвореного закладу, яка вже була розпочата після прийнятих рішень, необхідно вивести із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відокремлений структурний підрозділ лікарні, що був зареєстрований під окремим ідентифікаційним номером ще у 2011 році.

Рішення про закриття підрозділу було прийнято депутатами одноголосно.

Головний лікар Зоя Зирянова була вдячна депутатам за оперативність та одностайність, бо прийняте рішення дало змогу зареєструвати новий заклад, відкрити необхідні рахунки та проводити виплати.

Прочитано 95 разів