Четвер, 18 квітня 2019 16:11

У районній раді

18 квітня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів та президії ради. Вів засідання голова районної ради Володимир Грошев.

Депутатами за участі заступника голови райдержадміністрації Сергія Глінєцова та начальника фінансового управління РДА Любові Рак обговорено зміни до районного бюджету на поточний рік з урахуванням пропозицій, внесених на спільному засіданні постійних комісій ради 16.04.2019.

До розгляду на пленарному засіданні сесії затверджено розподіл додаткового фінансового ресурсу районного бюджету, сформованого за рахунок субвенцій з державного та сільських бюджетів; коштів вільного залишку та спеціального фонду; перерозподіл річних планів асигнувань в межах головних розпорядників коштів між окремими кодами бюджетної класифікації.

Підтримано пропозицію депутатів Тетяни Проценко та Любові Голобокої щодо виділення додаткових коштів з резервного фонду на придбання центром первинної медико-санітарної допомоги спеціальних медичних засобів для сім’ї, в якій виховуються двоє дітей-інвалідів.

Обговорено інформацію депутата Івана Чернаєнка щодо передачі загальноосвітніх шкіл із спільної власності територіальних громад району у власність новоутворених територіальних громад у відповідності з чинним законодавством.

Прочитано 279 разів