П'ятниця, 15 березня 2019 09:14

День українського добровольця

День українського добровольця — свято «молоде», воно відзначається 14 березня на честь тих, хто добровільно жертвує собою заради майбутнього країни. У цей день 2014 року 500 бійців, багато з них - з Майдану, прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.
З того часу добровольці пишуть важливу і героїчну сторінку новітньої  історії України.

У цей день  згадують тих, хто першими за покликом серця став на захист суверенності держави. Хтось із них не повернувся до своїх сімей, хтось і сьогодні не покидає східних «гарячих» рубежів України, хтось будує мирне життя та народжує дітей.

14 березня голова районної ради Володимир Грошев відвідав родину загиблого Євгена Войцехівського – снайпера з позивним «Чех», який командував окремим підрозділом «Холодний Яр» у складі штурмового батальйону «Айдар». «Чех» загинув влітку 2014  у Щасті на Луганщині...

Голова поспілкувався з синами Євгена. Вони ще далеко не дорослі, проте окремі цінності у них вже сформовані: «Буду як батько, бити тих, хто Україну не любить...» - впевнений старший і молодший з ним повністю згодний.

Прочитано 77 разів