П'ятниця, 13 жовтня 2017 11:02

У переддень дня слави козацької

Тернівська загальноосвітня школа є опорним навчальним закладом з військово-патріотичного виховання в Черкаській області. Педагогічний колектив на чолі з депутатом районної ради Шулежком А.В. плідно працює над проблемою «Втілення козацької педагогіки в навчально-виховний процес сільської школи з певним корективом на сьогодні і завтра, на сучасне і майбутнє української нації». Тут створено виховну систему «Бути людиною – бути лицарем», запроваджено самоврядування, діє дитяча організація ГАРТ «Терен». Тож не дивно, що День Українського козацтва відзначено змістовно і масштабно.

13 жовтня в урочистостях з нагоди Дня захисника Вітчизни (Дня Українського козацтва) у Тернівській школі взяв участь голова районної ради Грошев В.В.

Основний акцент було зроблено на тому, що готовність захищати рідну землю, политу кров’ю багатьох поколінь працелюбних і героїчних предків, є священним обов’язком.

Шкільна спільнота урочисто відкрила меморіальну дошку випускникам школи, які віддали життя за мир і спокій вже в останній, неоголошеній війні з російським агресором. Освятив її настоятель Храму Різдва Святого Івана Хрестителя Української Автокефальної Православної Церкви отець Михайло. Присутні в знак вдячності запалили свічку пам’яті та поклали квіти до меморіалу. Наймолодшому Герою було лише 25 років.

foto1foto2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На підтвердження нездоланного прагнення українців до свободи проведено урочисту ходу, очолили яку джури Тернівської сотні.

foto3foto4

 

Прочитано 415 разів