П'ятниця, 18 вересня 2020 12:40

На сесії районної ради

18 вересня відбулася позачергова шістдесят друга сесія районної ради сьомого скликання.

Перед пленарним проведено засідання постійних комісій районної ради, на якому обговорено питання порядку денного сесії та рекомендовано розглянути їх у пленарному режимі із внесенням змін до окремих із них.

До порядку денного сесії вносилось 7 питань. Рішення ради з усіх питань прийнято одноголосно.

Виділено кошти районного бюджету на фінансування в межах бюджетного року Пастирської загальноосвітньої школи, де кількості дітей не вистачає для фінансування із державного бюджету відповідно до чинного законодавства. Затверджено збільшення вартості харчодня в освітніх закладах районної комунальної власності.

Внесено зміни до районної програми «Турбота», якими надано можливість Носачівській сільській раді преміювати соціальних працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району, які працюють на території села,  згідно листа Міністерства соціальної політики «Про заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 серед підопічних/вихованців закладів соціального захисту». Виділено також допомогу на лікування після складної операції.

Змінами до районного бюджету затверджено субвенції бюджетів усіх рівнів на здійснення програм життєдіяльності району, забезпечено придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської», а також- на забезпечення роботи призовної комісії.

На звернення Ротмістрівської сільської ради надано дозвіл на передачу бібліотечного фонду із спільної власності територіальних громад та будівель Носачівської загальноосвітньої і районної музичної шкіл у зв’язку з приєднанням громади Носачева до Ротмісрівської сільської ради.

завантаженнязавантаження 1завантаження 2

Прочитано 876 разів