Понеділок, 03 серпня 2020 20:06

Розвиток туризму, збереження пам"яті

Утвердження України у світі як туристської держави неможливе без розвитку туристичної галузі в регіонах. Черкаська область, як і в цілому Україна, має потужні рекреаційні ресурси для розвитку національного та міжнародного туризму. У нас розвиваються дитячий, культурно-пізнавальний, лікувально-оздоровчий, спортивний, релігійний, екологічний, сільський (зелений), мисливський та інші види туризму. Черкащина є осердям держави у географічному розумінні, а також є серцем України в її історичному, політичному, духовному, культурному розвитку.

3 серпня голова районної ради Володимир Грошев разом з представниками районних осередків спілки афганців та воїнів ВДВ відвідали «національний» парк-музей у селі Шампань.

Під час зустрічі із засновником і керівником музею Олегом Бойком гості високо оцінили сміливість і масштабність його задумів щодо відтворення  всієї військової історії України. Будівництво музею на 12 гектарах  продовжується і в цьому йому допомагають небайдужі люди.

На позначення військового «національного» парку-музею тут нещодавно з’явився новий знак «Бойкова Шампань».  На території вже працює «Криївка», де волонтери, військовослужбовці та водії автобусів можуть випити кави, а згодом – зможуть безкоштовно пообідати.

Прочитано 671 разів