Вівторок, 07 липня 2020 16:42

Допомога дітям

7 липня голова районної ради Володимир Грошев відвідав Смілянський дитячий будинок-інтернат Черкаської обласної ради.

Підопічні закладу вже тривалий час перебувають в полі зору голови ради. Нещодавно він передавав вихованцям та персоналу необхідні речі. Цього ж разу на запрошення директора інтернату Анатолія Богдана занотував для себе чим ще можна допомогти закладу у задоволенні найнагальніших потреб.

Наразі відповідно наказів Головного санітарного лікаря України заклад перебуває на самоізоляції для запобігання поширенню коронавірусу. Діти не мають змоги виїздити додому, обмежені відвідування. Проте керівництву і колективу закладу вдалося перетворити незручності у добрі справи.

Голова районної ради відмітив як змінилась на краще територія закладу. Вихованці інтернату завжди були активними, вони власноруч у навчально-трудових майстернях виготовляють вироби для потреб СДБІ, ремонтують одяг і приміщення закладу, шиють м’які іграшки тощо.

 Для розвитку творчих здібностей вихованців в СДБІ працюють гуртки за інтересами: ляльковий, театральний, «Дивосвіт природи», «Веселий олівець», «Співаючі голосу», спортивні секції: футбольний, тенісний. А у період вимушеної ізоляції ще однією змогою прикладання невтомних дитячих рук і душ став благоустрій закладу, що став другим рідним домом.

1868148164a5117c89af33f4bfd88768df4dc87

Прочитано 512 разів