П'ятниця, 26 червня 2020 11:24

Вітаємо з Днем Конституції України

28 червня українці відзначають важливу для кожного, хто ідентифікує себе з Україною, подію – 24 річницю із прийняття Основного Закону держави, що поставила собі найвищою цінністю людину і її права, розвинуте громадянське суспільство.

Відвойовувати державність українцям було нелегко, й становлення її дається нам великими зусиллями, потребує наполегливості і часу, важкої праці і палкої любові до рідного краю.

Смілянщина багата такими патріотами. У різних галузях народногосподарського комплексу району є люди, трудом яких славиться наша земля і примножується економіка, забезпечуються соціальні послуги, захищаються права та майно жителів району.

Напередодні Дня Конституції України, 26 червня, голова районної ради Володимир Грошев вітав із святом директора ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій», депутата районної ради Євгена Тарана та директора ДП «Смілянський лісове господарство» Юрія Сегеду із високою оцінкою, наданою обласною радою їх роботі із розвитку економікоутворюючих підприємств Смілянського району. Очолювані цими керівниками колективи постійно досягають високих результатів, забезпечують робочими місцями жителів сіл району.

Володимир Грошев вручив Євгену Тарану та Юрію Сегеді Почесні грамоти обласної ради й подякував колективам підприємств за внесок у добробут територіальних громад та усієї держави.

Депутати та виконавчий апарат районної ради приєднуються до вітань карамельникам і лісівникам, а також – медичним працівникам і освітянам, сільгоспвиробникам і підприємцям, транспортникам і соціальним працівникам, пожежникам і військовикам, усім жителям Смілянщини.

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

Прочитано 530 разів