П'ятниця, 19 червня 2020 10:05

Вітаємо працівників охорони здоров"я

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Здоров’я населення залежить від професійності, порядності та душевної доброти лікаря, медичної сестри, фельдшера, санітара.

Робота медика не обмежується робочими годинами, вони завжди на посту і кожної миті готові прийти на допомогу.

Розвиток галузі охорони здоров’я для районної ради завжди стояв у пріоритеті. Завдяки конструктивному підходу до прийняття і економічних, і кадрових рішень медичні заклади первинної й вторинної ланки успішно функціонують та забезпечують виконання вимог Національної служби здоров’я й заробітну плату персоналу. Сподіваємось це полегшить районним медичним закладам стартувати в умовах реформування системи охорони здоров’я.

19 червня голова районної ради Володимир Грошев привітав колективи районних комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я з Днем медичного працівника.

Депутатський корпус, виконавчий апарат районної ради вітають  лікарів, медичних сестер,  санітарів із професійним святом.

 Щира дяка головним лікарям Зої Зиряновій та Тетяні Проценко за особистий вклад в розвиток медичної галузі району, усім медичним працівникам за чуйність, професіоналізм, розуміння,  вірність найгуманнішій  професії.

Успіхів вам у благородній справі. Хай добро, дароване людям з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Щастя, здоров’я та добра!

первинкавторинка

Прочитано 486 разів