П'ятниця, 19 червня 2020 10:03

На колегії ОДА

18 червня голова районної ради Володимир Грошев взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації. Із керівниками районів, міськими головами, головами ОТГ обговорено важливі питання виконання місцевих бюджетів, стан реалізації програми “Велике будівництво” та поводження із відходами в області.

Присутнім було наголошено на тому, що завданням і керівників на місцях, і органів державної влади є не лише забезпечення надходжень, а й ефективне використання ресурсу. В окремих районах не налагоджена співпраця із податковою, відчутно вплив карантинних заходів щодо  Covid-19. На особистий контроль керівникам РДА поставлено забезпечення зарплатами працівників бюджетних установ.

Проблемним є питання поводження із відходами в області. На Черкащині немає жодного сміттєпереробного заводу, сортувальні лінії відсутні, полігони перевантажені. Недостатня і свідомість населення щодо роздільного збирання відходів. Органам місцевого самоврядування доручено долучитись до створення  Регіонального плану управління відходами до 2030 року.

Завдання у цій сфері: проведення реконструкції полігонів побутових відходів, паспортизація сміттєзвалищ, збір небезпечних відходів від населення. Пріоритет – залучення інвестицій в будівництво та активізація пошуку інвесторів.

Прочитано 366 разів