Вівторок, 16 червня 2020 11:55

22 червня - день пам"яті і скорботи

16 червня  голова районної ради Володимир Грошев, міський голова Олексій Цибко, секретар міської ради Віктор Федоренко детально обговорили спільні міськрайонні заходи з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Напередодні проведено розширене засідання організаційного комітету з обговорення заходів за участю представників ветеранської організації. Напрацьовано пропозиції щодо заходів, які можливо провести в умовах карантинних обмежень.

Міський голова та голова районної ради, підкреслюючи першочергове завдання влади щодо соціального захисту ветеранів Другої світової війни, збереження  пам'яті молодим поколінням про трагічні сторінки історії України ХХ століття, узгодили проведення міськрайонних заходів.

Заплановано представниками влади, ветеранськими організаційними міста та району відвідати вдома живих свідків Другої світової війни, вручити продуктові набори та пам'ятні медалі з нагоди 75-річчя Перемоги. За пропозицією ветеранської організації 22 червня символічно о 4-00 годині ранку будуть покладені квіти до Меморіалу Слави у центральному міському парку. Протягом дня відбудуться покладання квітів до братських могил на території міста й району та зібрання представників громадськості у міському Будинку культури.

Прочитано 390 разів