П'ятниця, 05 червня 2020 11:41

Нехай Трійця буде оберегом

У неділю до усіх православних християн прийде одне з найулюбленіших українцями, одне з дванадцяти головних релігійних свят - Свята Трійця.

Українці, тісно пов´язані з природою, називають Трійцю Зеленими святами, бо саме у цей період  у буянні всього живого настає новий цикл відродження  природи.

Цього дня  прикрашають будинки зеленими гілками  дерев і запашними травами, які символізують це відродження , а віряни готують храми до зустрічі П´ятидесятниці.

5 червня голова районної ради Володимир Грошев відвідав храм Мучениці Євгенії Православної Церкви України, де саме встановлювались вікна, придбані на пожертви прихожан. Поспілкувався із настоятелем отцем Богданом Степчуком, обговорив потреби прихожан у подальшій розбудові храму.

Тож нехай Святий Дух зійде на кожного з вас, дорогі земляки, у кожному храмі, кожній оселі Смілянщини хай панують любов, злагода і достаток, а Свята Трійця стане доброю провісницею і надійною підвалиною щедрого врожаю та високої духовності, що завжди була характерною генетичною ознакою українців.

Прочитано 361 разів