Понеділок, 25 травня 2020 14:48

Соціальний супровід дітей в СЖО

Протягом життя сім’ї стикаються з різними випробуваннями. Нажаль не кожна родина в змозі самостійно вирішити труднощі, що порушують нормальну життєдіяльність одного або кількох членів сім’ї.

У державних стандартах та документах ці сім’ї визначено такими, що втратили свої виховні можливості, а діти з них направляються в інтернатні заклади як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Для соціального супроводу дітей, що перебувають в СЖО, в області утворено комунальний заклад обласної ради «Черкаський обласний цент соціально-психологічної реабілітації дітей». Нещодавно у ньому побував голова районної ради Володимир Грошев.

По знайомству із закладом та його керівником Мирославою Бондар, голова відмітив високий рівень створених для вихованців умов, а також познайомився із маленькими земляками з важкою долею.

Таких у центрі виявилося четверо: дев’ятирічна дівчинка зі Сміли, батьки якої позбавлені батьківських прав, та зразу троє дітей з однієї сім’ї із Пастирського 16, 14 та 10 років, які стали сиротами після смерті мами.

Володимир Грошев вирішив узяти шефство над цими дітьми. 25 травня він відвідав дітей у центрі, привіз їм необхідні речі та книжки.

cherkasy011cherkasy021cherkasy031cherkasy051

Прочитано 386 разів