Понеділок, 06 квітня 2020 12:29

На сесії міської ради

6 квітня голова районнї ради Володимир Грошев взяв участь у роботі пленарного засідання сесії міської ради.

Прийнято рішення щодо підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2019 рік, виділено кошти для лікування 33-х смілян на загальну суму 210 тис. грн, внесено зміни до рішення міської ради щодо міської комплексної Програми функціонування та розвитку місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, прийнято ряд рішень щодо комунальної власності міста.

У зв'язку із введенням у країни карантинних заходів та унеможливленням здійснення підприємницької діяльності частиної суб'єктів підприємництва, міська рада прийняла рішення щодо призупинення нарахування орендної плати орендарям комунального майна. Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2020 рік, одним із пунктів яких було збільшення видатків розпоряднику коштів - відділу охорони здоров'я на суму 1,022 млн. грн для придбання засобів індивідуального захисту для лікарів медичних установ та забезпечення роботи медичного автотранспорту.

В той же час з основної групи питань порядку денного 17 проєктів депутати відправили на доопрацювання.

При переході до розгляду земельних питань, міський голова оголосив перерву у роботі сесії у зв'язку з відсутністю кворуму депутатів

ctccecs

Прочитано 508 разів