Середа, 18 березня 2020 10:50

У районній раді

17 березня відповідно до частини 7  статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2 статті 8 регламенту Смілянської районної ради, подання районної державної адміністрації щодо вжиття термінових заходів із запобігання поширення короновірусної інфекції на території району і області проведено позачергову  п’ятдесят сьому сесію районної ради.

Вів сесію голова районної ради Володимир Грошев.

Питання внесені до порядку денного стосувались фінансування заходів щодо запобігання поширенню інфекції та захисту особового складу пожежної частини і відділу поліції, розміщених у Смілі, під час виконання службових обов’язків по забезпеченню правопорядку і пожежної безпеки на період карантину.

Відповідні та інші зміни щодо життєдіяльності району було внесено до районного бюджету. На протидію пандемії загалом у районному кошторисі передбачено 290 тисяч.

При голосуванні порядку денного групою депутатів було внесено на розгляд питання «Про касаційну скаргу», проте ні воно, ні інші два питання, що стосувались умов оплати праці голови районної ради, не набрали більшості голосів депутатів та прийняті не були.

Насамкінець голова районної державної адміністрації Валерія Бандурко представила присутнім свого новопризначеного заступника – Івана Пономаренка

Голова районної ради ще раз нагадав депутатам про необхідність декларування доходів за 2019 рік.

Прочитано 449 разів