Четвер, 12 березня 2020 14:50

Нарада з головою районної державної адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» Смілянською райдержадміністрацією забезпечено своєчасне проведення на території Смілянського району профілактичних та протиепідеміологічних заходів.

У Смілянській райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання провела голова районної державної адміністрації – голова районної комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації Валерія Бандурко. Участь у засіданні брав керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Тарахтій.

На засіданні комісія ухвалила рішення щодо запровадження карантину для усіх закладів освіти, а також організувати посилений дезінфекційний режим в лікувальних закладах, на підприємствах, незалежно від форм власності, у громадському транспорті, підприємствах торгівлі, громадського харчування, місцях масового перебування людей.
За інформацією Міністерства освіти і науки України карантин триватиме три тижні – з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Карантин передбачає заборону відвідування закладів освіти та проведення масових заходів, в яких бере участь понад 200 осіб.

 
 
Прочитано 107 разів